English

پروژه های پریمیوم گیلاس

فوگی

فوگی

اپلیکیشن فوگی یک اپلیکیشن رستورانیاب است و می تواند به شما نزدیکترین مراکز غذاخوری همچون رستوران ها و کافه های اطرافتان را معرفی کرده و شما را از منو و بازخورد کاربران آن مطلع کند.
سرویس برو دکتر

سرویس برو دکتر

یکی از سرویس های ارائه شده توسط شرکت گیلاس برو دکتر است که به شما کمک می کند تا بتوانید مبتنی بر نیازتان نزدیکترین پزشک یا مرکز درمانی را پیدا کرده و از سرویس های درمانی آن استفاده کنید.
وبسایت شرکت آتی فارمد

وبسایت شرکت آتی فارمد

وبسایت شرکت آتی فارمد که به عنوان یکی از مدرن‏ترین شرکت‏ های داروسازی در ایران و خاورمیانه و با هدف تولید فرآورده ‏های هورمونی خوراکی بر اساس اصول و استانداردهای اروپایی ساخته شده است.
وبسایت گاراژ ماشینها

وبسایت گاراژ ماشینها

وب سایت گاراژ ماشینها یک وب سایت بسیار مفید درباره خودروهای داخلی و خارجی است که توسط دپارتمان توسعه وب سایت شرکت داده پردازان گیلاس شمال طراحی و اجرا شده است.
خاتون

خاتون

خاتون یک مجموعه آموزش آشپزی و شیرینی پزی آنلاین است که در سه پلتفورم بصورت وبسایت، اپلیکیشن موبایل اندروید و اپلیکیشن موبایل IOS توسط شرکت گیلاس طراحی و ارائه شد.
وبسایت املاک دلوان

وبسایت املاک دلوان

وبسایت دلوان یک وبسایت اختصاصی در حوزه جستجو، خرید، فروش، رهن و اجاره املاک در محدوده استان گیلان است که توسط تیم توسعه وب شرکت گیلاس طراحی شده است.
وب سایت عربی آسان

وب سایت عربی آسان

وب سایت عربی آسان یک وب سایت آموزش درس عربی ویژه دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری می باشد. شما می توانید مجموعه فیلم های آموزش عربی استاد رضا حقیقی را از عربی آسان خریداری کنید.
فروشگاه محصولات امنیتی سایسک

فروشگاه محصولات امنیتی سایسک

وب سایت سایسک یک وب سایت فروشگاهی محصولات امنیتی است. این فروشگاه نماینده رسمی چند آنتی ویروس مطرح مانند اف سکیور، اویرا، کسپراسکی، بیت دیفندر و ایست در سطح خاورمیانه می باشد.
خبرگزاری آزاداندیشان

خبرگزاری آزاداندیشان

وبسایت خبری گزاری آزاداندیشان یک وبسایت خبری با موضوعات خبری مختف است که محوریت اصلی اطلاع رسانی آن در حوزه پزشکی و بطور ویژه بیماری دیابت می باشد.
All rightes reserved for Gilace Dev 2017