English

سرویس های گیلاس

سرویس های گیلاس متنوع است. طراحی وبسایت های حرفه ای با کد های دست نویس و پنل اختصاصی با جدیدترین تکنولوژی ها و فریم ورک های عرصه فناوری اطلاعات بزرگترین قدرت گیلاس است. البته به همین حلاصه نمیشود. طراحی اپلیکیشن های هیبریدی در تمام پلت فرم های گوشی های همراه و اجرای ساختار های پایه برای ایده های شما از 0 تا 100.

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی وب سایت باید بصورت تخصصی اجرا شود، در غیر اینصورت انتظار موفقیت آن وب سایت در مراحل بعدی مسئله ای دور از ذهن است. بنابراین باتوجه به اینکه رقابت بین سایت های مختلف روز به روز بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هر روز متنوع تر و کامل تر می گردد، در این میان تنها وب سایت هایی قادر خواهند بود در مسیر خود موفق باشند که به عنوان یک سایت حرفه ای طراحی و مدیریت گردند. شرکت داده پردازان گیلاس شمال فعالیت تخصصی خود را در زمینه طراحی وب سایت از سال 1388 آغاز نمود و در طی این سالها بصورت تخصصی در زمینه های طراحی و توسعه انواع وب سایت های پویا فعال بوده است.

طراحی وتوسعه اپلیکیشن اپل (iOS)

دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل شرکت داده پردازان گیلاس شمال یکی از تخصصی ترین گروه ها در زمینه توسعه اپلیکیشن های iOS و برنامه نویسی موبایل های آیفون میباشد که در راستای توسعه اهداف کسب و کارتان و همچنین افزایش مخاطبان شما بهترین اپلیکیشن موبایل iOS را همگام با تکنولوژی های برتر جهانی ارائه میدهد. طراحی بروز، استفاده از متدولوژی های استاندارد در توسعه، طراحی گرافیکی استاندار، ثبت برنامه های تولید شده در بازارهای جهانی و ایران، از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های iOS شرکت گیلاس می باشد.

طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید

دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید شرکت داده پردازان گیلاس شمال پیشرو در طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت نرم افزار اندروید و یکی از تخصصی ترین گروه ها در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید میباشد. برنامه های موبایل اندروید سازگاری بی همتایی دارند و ما پلت فرم هایی را می سازیم که با انواع مختلف سخت افزارها و دستگاه های اندروید کار می کنند. این سیستم عامل کاربران شما را با تجربه جذابی روبرو ساخته و بستری بی نظیر را برای تجارت شما جهت گسترش تجارت دیجیتالی فراهم خواهد ساخت. همچنین با وجود گزینه های سفارشی سازی در اپلیکیشن های موبایل اندروید، نوآوری های سازگار با کسب و کارتان و بازار در حال رشد در اختیار خواهید داشت.

طراحی و توسعه اپلیکیشن های ویندوز فون

بر کسی پوشیده نیست که مایکروسافت برای گسترش بازار ویندوزفون، احتیاج به توسعه دهنده و اپلیکیشن دارد. این ماجرا آنقدر پر رنگ است که حتی صدای شریک تجاری این شرکت، یعنی نوکیا را نیز در آورده است. شرکت داده پردازان گیلاس شمال یکی از شرکت های پیشرو در طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت نرم افزار ویندوزفون در ایران میباشد. دپارتمان توسعه اپلیکیشن ویندوزفون شرکت گیلاس دارای تیم برنامه نویسی تخصصی ویندوزفون با سابقه و حرفه ای است که جزء اولین و تخصصی ترین گروه ها در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های ویندوزفون در ایران میباشد.
All rightes reserved for Gilace Dev 2017