با جی شاپ دیگر نگران فیلترینگ تلگرام نباشید

با جی شاپ دیگر نگران فیلترینگ تلگرام نباشید

اردیبهشت
۱۴

درس هایی که فیلترینگ تگرام به صاحبان کسب و کارهای کوچک داد

تلگرام یک سرویس پیام‌رسان است که کاربران آن می‌توانند پیام‌ها، تصاویر، ویدئوها و اسناد (همه انواع پرونده‌ها پشتیبانی می‌شود) خود را بصورت رمزنگاری‌شده تبادل کنند. یکی از ویژگیهای بارز تلگرام سهولت کار کردن با آن است که باعث شده کاربرد زیادی را به خود جذب کرده و کسب و کارهای کوچک و بزرگی در آن شکل گرفته است. اما همانطور که میدانید، این اپلیکیشن به دلیل مسائل امنیتی کشور در اواخر سال 96 چند روزی با فیلترینگ و دسترسی محدود مواجه شده بود و اخیراً شایعات زیادی مبنی بر فیلترینگ دائمی آن مطرح شده است. لذا همین امر باعث ضربه زدن به بسیاری از کسب و کار ها شده بود.

حال بررسی کنیم فیلترینگ تلگرام چه درسی به کسب و کار ها مبتنی بر آن داد؟ 

درس اول: فیلترینگ خبر نمی کند!

اولین و مهم ترین درس این است که فیلترینگ یک شبکه اجتماعی یا حتی وبسایت در ایران به راحتی انجام می شود. حتی این فیلترینگ می تواند بدون هیچ دلیلی ادامه دار بوده و منجر به ورشکستی کامل آن کسب و کار شود.

درس دوم: تمرکز کسب و کار باید روی وبسایت باشد

کسب و کاری آنلاینی که وبسایت نداشته باشد مانند ساختمانی است که پی ریزی ندارد و هرلحظه امکان سقوط و از بین رفتن آن وجود دارد. بنابراین وجود یک وبسایت برای هرکسب و کار دیجیتالی از الزمات محسوب می شود. برای موفقیت در تجارت الکترونیک، عقب نماندن از رقبا و همچنین جلوگیری یا کاهش خسارت ناشی از فیلترینگ شبکه های اجتماعی استفاده از وبسایت برای ارجاع کاربران لازم است. لذا بهتر است تمرکز اصلی روی وبسایت باشد و از شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری و فروش بیشتر استفاده کرد.

درس سوم: شبکه های اجتماعی دیگر فراموش نشود

یکی از بزرگترین مشکل کسب و کارهای مبتنی بر تلگرام این است که متکی بر تلگرام هستند. این امر باعث می شود تا در صورتی که کوچکترین اختلالی در تلگرام رخ دهد کسب و کار این افراد دچار مشکل شود. پس بهتر است برای موفقیت در تجارت الکترونیک و البته جذب طیف بیشتری از کاربران برای فروش بیشتر، همه تخم مرغ های خود را داخل یک سبد نگذارید. یعنی شبکه های اجتماعی دیگر نظیر اینستاگرام، لینکداین، فیس بوک و … را فراموش نکنید.

درس چهارم: با داشتن وبسایت اعتماد مردم به شما بیشتر می شود

درصورتیکه هر یک از شبکه های اجتماعی به هر دلیل فیلتر و یا دچار اختلال شود و مشتریان با وبسایت کسب و کار شما آشنا باشند، به وبسایت شما مراجعه می کنند و اعتمادبیشتری به شما دارند. چرا که مشتریان می دانند راه های ارتباطی دیگر با کسب و کار شما، در وبسایت درج شده و سریعا به آنها رجوع می کنند.

درس پنجم: به سئو سایت خود بیشتر فکر کنید

سئو یا بهینه سازی سایت، فرآیندی است که باعث می شود سایت شما در معرض دید قرار بگیرد و بنا به حرفه و تخصص خود، افراد مختلف (جستجوکنندگان در اینترنت) شما را به راحتی پیدا کنند. سایت سئو شده شما به طور ۲۴ ساعته برای شما تبلیغ می کند. یعنی تا زمانی که سایتتان بروز باشد، برای شما درآمد دارد. بنابراین، در صورتی که سایتی با سئو مناسب داشته باشید کمتر نگران فیلتر شدن شبکه های اجتماعی مختلف همچون تلگرام خواهید بود.

راه حل پیشنهادی ما: با جی شاپ دیگر نگران فیلترینگ تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی نباشید

در راستای کمک به صاحبان کسب و کارهای کوچک، بخصوص افرادی که دارای پیج ها و کانالهای کوچکی جهت معرفی و فروش محصولات خود به مشتریانشان هستند، تیم برنامه نویسی گیلاس با بهره گیری از جوانانی با دانش و پر انرژی اقدام به طراحی و ساخت پکیج فروشگاهی جی شاپ کرد تا برای شما بستری امن فراهم آورد و شما بتوانید برای خودتان یک کسب و کار آنلاین راه بیاندازید.

با استفاده از این پکیج یک سایت فروشگاهی به همراه اپلیکیشن اندروید متصل به آن خواهید داشت و هر نوع محصولی که برای فروش داشته باشید را میتوانید به راحتی با پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار داده می شود، با خیالی آسوده و بدون نگرانی از فیلترینگ تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی و همچنین در امنیت کامل، به مشتریان خود عرضه کنید. شما با جی شاپ فروشی آسان و امن و با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را تجربه می کنید.

کافی است تمرکز اصلی شما روی وبسایت و اپلیکیشن خودتان که ما برای شما طراحی کرده ایم باشد و از تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی جهت افزایش مشتریانتان استفاده کنید. بدین ترتیب همیشه کسب و کاری پایدار و بدور از استرس ناشی از فیلتر شدن شبکه های اجتماعی خواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از امکانات و ویژگی های پکیج جی شاپ به آدرس http://gshop-pack.ir مراجعه کنید.