نخستین رویداد فناوریهای نو اقتصاد فردا با محوریت فناوری بلاکچین و کاربردهای آن

نخستین رویداد فناوریهای نو اقتصاد فردا با محوریت فناوری بلاکچین و کاربردهای آن

بهمن
۱۶

نخستین رویداد"فناوریهای نو- اقتصاد فردا" با محوریت فناوری بلاکچین و کاربردهای آن به همراه کارگاه آموزش برنامه نویسی سالیدیتی (ویژه شبکه بلاکچین اتریوم) 25 و 26 بهمن ماه 97 در سالن حکمت دانشگاه گیلان برگزار می شود. 

با توجه به نو بودن مفهوم فناوری بلاک چین که به سرعت در حال واکنش و ترکیب با سایر فناوری هاست تا فرآیندهای تولید کالا و عرضه خدمات عمومی و خصوصی را بازآرایی کند، هدف اصلی این رویداد دو روزه ، معرفی فناوری هایی که با قابلیت هم پوشانی‌شان می‌توانند در شکل‌گیری اقتصاد دانش بنیان نقش محوری ایفا کنند و توانمندسازی ذینفعان برای پیاده سازی این فناوری‌ها است.
 
 این رویداد در سه بخش اجرا خواهد شد :
•    اولین بخش رویداد به معرفی مفاهیم کلیدی مانند (شبکه‌های غیرمتمرکز ، بلاک چین ، اتریوم، قراردادهای هوشمند و نرم‌افزارهای توزیع شده) و بررسی سناریوهای موجود در‌باره آینده فناوری بلاک چین و کاربردهای بالقوه ارزشمندی که این فناوری به تنهایی یا در ارتباط با فناوری‌های نوین دیگر می‌تواند به همراه داشته باشد می پردازد.
•    دومین بخش رویداد پنل گفتگو با موضوع بسترهای لازم، فرصت‌ها و چالش‌های استفاده از بلاک چین از سه زاویه دید مالی ، حقوقی و فنی -  در حوزه هایی نظیر بیمه، مدیریت زنجیره تامین، خدمات حاکمیتی ( ثبت احوال و اسناد و ...) ، حمل و نقل ، کشاورزی و شهر هوشمند - است.
•    سومین بخش رویداد جهت توانمندسازی متخصصین نرم افزار، به صورت گارگاه آموزشی کار با اتریوم و سالیدیتی برگزار می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید: 
 https://evnd.co/cUItz