طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید و ios


JAN 1970

امروزه تلفن های هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما در شرکت داده پردازان گیلاس شمال آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم. شرکت گیلاس با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. ما این افتخار را داریم که با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعۀ گیلاس از امکانات و تکنولوژی های قدرتمند موجود در گوشیهای هوشمند جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید نماید. در این میان سیستم عامل اندروید به عنوان یکی از قویترین سیستم عامل ها بوده که بیشترین کاربر را به خود اختصاص داده است . داشتن اپلیکیشن اندروید برای  تمام کسب و کارها در به روز بودن و گسترش کسب  و کار میتواند کمک چشمگیری نماید.

طراحی اپلیکیشن های اندروید و ios

دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید شرکت داده پردازان گیلاس شمال پیشرو در طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت نرم افزار اندروید و یکی از تخصصی ترین گروه ها در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید میباشد. برنامه های موبایل اندروید سازگاری بی همتایی دارند و ما پلت فرم هایی را می سازیم که با انواع مختلف سخت افزارها و دستگاه های اندروید کار می کنند. این سیستم عامل کاربران شما را با تجربه جذابی روبرو ساخته و بستری بی نظیر را برای تجارت شما جهت گسترش تجارت دیجیتالی فراهم خواهد ساخت. همچنین با وجود گزینه های سفارشی سازی در اپلیکیشن های موبایل اندروید، نوآوری های سازگار با کسب و کارتان و بازار در حال رشد در اختیار خواهید داشت.

یکی از نکات مهم در توسعه اپلیکیشن های موبایل انتخاب پلتفرم مناسب است. این انتخاب می تواند باتوجه به نیازهای منحصربه فرد هر کسب و کار مانند نوع دسترسی، مصرف بومی یا مصرف جهانی و بین المللی، مخاطبان هدف و استراتژی های کوتاه و بلند مدت انجام گیرد. در این میان تکامل فن آوری در iOS سریع بوده و کاربران آن را نیز گروه خاصی از مخاطبان شکل میدهد.

دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل شرکت داده پردازان گیلاس شمال یکی از تخصصی ترین گروه ها در زمینه توسعه اپلیکیشن های  iOS  و برنامه نویسی موبایل های آیفون میباشد که در راستای توسعه اهداف کسب و کارتان و همچنین افزایش مخاطبان شما بهترین اپلیکیشن موبایل iOS را همگام با تکنولوژی های برتر جهانی ارائه میدهد. طراحی بروز، استفاده از متدولوژی های استاندارد در توسعه، طراحی گرافیکی استاندار، ثبت برنامه های تولید شده در بازارهای جهانی و ایران، از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های iOS شرکت گیلاس می باشد.